Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Бібліотека – територія спілкування
19.05.2016

Бібліотека – територія спілкування

Бібліотека – один з найбільш древніх культурних інститутів людства, інститут найбільш відкритий, доступний для всіх категорій користувачів. Сучасні бібліотеки – не тільки центри збереження і розповсюдження інформації, але й осередки міжособистісного спілкування.
Бібліотечне спілкування – комунікація людей в процесі бібліотечного обслуговування, в т.ч. бібліотекаря з користувачем, міжособистісне спілкування користувачів та професійне спілкування бібліотекарів.
Мабуть, якнайкраще вирішують завдання з організації змістовного активного спілкування користувачів і бібліотекарів об’єднання і клуби за інтересами, які справедливо є однією з найбільш вдалих форм організованого повноцінного дозвілля, логічним продовженням індивідуальної роботи з користувачами. Ці формування створюють умови для самореалізації кожного, згуртовуючи людей, різних за віком, професією, освітнім і культурним рівнем, але об’єднаних якоюсь спільною метою.
Саме роботі об’єднань за інтересами присвячувалось чергове заняття Школи удосконалення бібліотечної майстерності «Бібліотека – територія спілкування», яке відбулося на базі бібліотеки-філії с. Рахиня. Актуальність теми підтвердило жваве обговорення та активний обмін думками між колегами.
Сільський голова Василь Хом’як розповів про місце бібліотеки в житті місцевої громади. Завідувачка Рахинської бібліотеки-філії Тетяна Тихонюк у своєму виступі-презентації «Моя бібліотека: ідеї, майстерність, творчість» розкрила основні аспекти діяльності своєї книгозбірні.
Завідувачка методично-бібліографічного відділу ЦРБ Зеновія Тарантюк провела для учасників заняття консультацію «Бібліотека як центр спілкування», а провідний методист ЦРБ Надія Кушнірчук – віртуальне знайомство з кращим досвідом роботи бібліотек України «Об’єднання за інтересами, як одна з ефективних форм взаємодії з користувачами».
Приємним подарунком для бібліотекарів став виступ учасників арт-клубу «Ідея», що діє при бібліотеці. Тематикою виступу була «Лялька-мотанка – берегиня роду». Завершилось засідання клубу майстер-класом з виготовлення ляльки-мотанки, який провела постійний партнер бібліотеки, голова районної організації ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Катерина Тусик. Кожен із бібліотекарів-учасників заняття Школи мав змогу не тільки дізнатися про види ляльок-мотанок та їх значення, а й власними руками зробити цей давній оберіг та забрати його з собою.
Всі присутні відзначили приємну й легку атмосферу взаємодопомоги та співпраці, яка панує в селі. Спільна робота сільської ради, школи, будинку культури та бібліотеки помітна всім і одразу, про що з радістю говорили в ході підсумків учасники Школи.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)