Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Бібліотечний простір: від традицій до новацій
13.11.2014

Бібліотечний простір: від традицій до новацій

Своєрідною візитною карткою кожної бібліотеки, за якою оцінюють і стиль її роботи, і якість фонду, є книжкова виставка. Як напрям, виставки з’явились ще десь в середині ХІХ століття, та сьогодення вимагає по новому дивитись на їх організацію й використання, відходити від стандартів, впроваджувати творчі, сміливі професійні ідеї. Тому майстер-клас, який відбувся на базі бібліотеки- філії с. Белеїв, присвячувався темі «Виставка в бібліотеці: новий погляд на традиційну форму».
Участь у заході взяв керівник апарату районної державної адміністрації Мирослав Мазур, який у своєму виступі відзначив важливість книги та бібліотек, а також оцінив сучасні зміни, які відбуваються у книгозбірнях. Директор ЦБС Людмила Фреїв висвітлила розвиток сільських бібліотек як інформаційних і культурних центрів, а завідувачка сільським клубом Любов Горін розповіла про роль книги та сільської бібліотеки у житті місцевої громади.
З інформаційним портретом бібліотеки с. Белеїв учасників майстер-класу ознайомила завідувачка філії Ольга Галів. Завідувачка методично-бібліографічного відділу Зеновія Тарантюк розповіла про організацію виставкової роботи у бібліотеках, а методист Надія Кушнірчук представила медіаперегляд «Бібліотечний простір: сучасне бачення та тенденції розвитку».
З появою Інтернету бібліотеки отримали нову категорію користувачів – віртуальних та нові форми роботи, зокрема, віртуальні виставки. Технологією їх створення, на прикладі центральної бібліотеки, поділилась провідний бібліограф з питань краєзнавства Оксана Андрєєва.
Ольга Галів розповіла також про те, що в бібліотеці ведеться «Книга успішних рецептів» та попросила учасників майстер-класу вписати до неї свої рецепти успіху.
Учасникам та гостям заходу було презентовано відеоролик «У ріках книг – Долина книгозбірень», підготовлений у рамках обласної PR-акції «Бібліотеки Івано-Франківщини в інформаційному просторі».
Зворушила всіх літературно-музична композиція «Моє безсмертя воїна і сина в тобі, моя велична Україно», підготовлена бібліотекою, школою та сільським клубом. Пісня і слово, плач скрипки і грація танцю розповідали про події Майдану та сьогодення…
Прозвучали зі сцени й вірші вчительки місцевої школи Галини Крайник, яка подарувала всім присутнім власну збірку поезій «Я тобою живу, Україно».
Окрім того, працівники бібліотек району мали змогу відвідати кімнату-музей родини о. Андрія Бандери, який знаходиться в с. Тростянець та дізнатись багато цікавого під час екскурсії, проведеної завідувачкою кімнати-музею Марією Перегіняк. Також бібліотекарі ознайомились з роботою книгозбірень сіл Слободи Долинської та Тростянця.
Колектив ЦБС щиро дякує начальнику ЛВУМГ «Прикарпаттрансгаз» Володимиру Іванишину за наданий для поїздки транспорт.

 

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)