Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Безпека на дорозі – безпека життя!
24.05.2021

Безпека на дорозі – безпека життя!

Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, як і зрештою, за своє життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя.
Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) називають «убивцею №1» у світі. Сьогодні у дорожніх аваріях гине більше 3000 людей на день, більша половина з яких не пересуваються автомобілем. Найпоширенішим видом ДТП є наїзд на пішохода. На цей вид припадає до 50% усіх ДТП. Порівняно із країнами Європи, в Україні незадовільний стан безпеки руху, високий рівень смертності через аварії та дорожньо-транспортний травматизм, низька транспортна дисципліна учасників дорожнього руху. Прикро визнавати, але за рівнем смертності від дорожньо-транспортних пригод Україна посідає п’яте місце в Європі.
У рамках шостого Глобального тижня безпеки дорожнього руху (17-23 травня), зініційованого ООН по всьому світу, сьогодні в бібліотеці відбувся бібліофорсаж «Безпека на дорозі – безпека життя!». У ньому взяли участь учні 8-Б класу Долинського ліцею №7 зі своїм учителем Галиною Михайлівною Сабан. З настанням літніх канікул діти більше часу будуть проводити на вулиці: зустрічатися із друзями, кататися на велосипедах, скейтах, роликах тощо і почнуть забувати про правила безпечного поводження на дорозі. Через це, літо – один із найважчих періодів у транспортному житті міста, і щоб запобігти дитячому дорожньому травматизму, необхідно нагадати дітям правила поводження на дорозі. З цією метою на захід був запрошений викладач правил дорожнього руху ТОВ «АВТОСТАТУС ПЛЮС» Роман Любенко. В інтерактивному спілкуванні говорили про безпеку на дорозі сьогодні, про відповідальність всіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів та пасажирів, про вивчення та дотримання встановлених Правил дорожнього руху (адже незнання цих правил не звільняє від відповідальності!).
Переглянули відеоматеріал із жахливою статистикою ДТП як в Україні, так і в цілому світі. Кожен учень отримав пам’ятку «Безпека на дорозі – безпека життя!» з основними положеннями прав і обов’язків пішоходів.
Цей захід пройшов з метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху.
Тож закликаємо усіх неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, не забувати про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху, берегти своє життя і здоров’я!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)