Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Без сім’ї немає щастя на землі
14.07.2021

Без сім’ї немає щастя на землі

Рід, рідний – це корінь роду нашого і народу. Найбільшим дарунком Господа для людини є сім’я. Це той поріг і оберіг, куди повертаєшся з далекої дороги, те місце, де можна перепочити, зігріти душу.  Пам’ять роду, його звичаї, традиції, мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишивка – все це наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія. Саме з метою її збереження бібліотеки КЗ «Долинська центральна публічна бібліотека» Долинської міської ради впродовж травня-липня 2021 року впроваджували загальносистемний проект «Без сім’ї немає щастя на землі».

Що ж робили бібліотеки в рамках вищеназваного проекту? Вони готували: відеовітання, поетичні мозаїки, свята, поетичні читання, поетичні струмочки, години сімейного читання, бібліоквести, поетичні серпантини, літературно-музичні коктейлі, інсценізації, музично-поетичні акварелі, інформаційні брифінги, літературно-музичні рандеву, онлайн-марафони, літературно-музичні композиції, рекламні фотоакції, фотогалереї, ігрові каруселі, бібліотечні мозаїки, інформаційно-пізнавальні хвилинки, бібліокалейдоскопи, арт-пікніки, інформ-дайджести, бібліотрансформери, пам’ятки, виставки-інсталяції, виставки-вернісажі, відеодобірки книг; проводили майстер-класи: з виготовлення сімейного сонечка, вітальних листівок, камей, фібул, бантів, букетів, закладок.

Разом з дітьми бібліотеки малювали на асфальті та на аркушах паперу, влаштовували виставки цих малюнків та конкурси, диспути й обговорення, психолого-соціологічні дослідження, пошуково-дослідницькі експедиції, творчі змагання та творчі майстерні.

Тішить око й розмаїття назв: «Посмішка мами», «Найкраще в світі слово – мама!», «Усе починається з мами», «І доброта, і теплота поєднані у серці мами», «Нині твій весняний день – сонця, квітів і пісень», «Свята Ви, вічна і завжди жива», «Якщо говорити між нами, то все починається з мами», «Мамо, вічна і кохана», «Схожа моя мама на весну», «Для нас лиш б’ється ночами і днями єдине в світі серце мами», «Найкраще в світі слово МАМА», «Милі. Рідні. Ненаглядні», «Матусю рідна, ти – любов і ласка, краса і радість, ніжність і життя!», «Матусям уклонімось знов і знов», «Вона – любов, вона – печаль і втіха…», «Матусине ім’я як сонце світить», «За все, що маю, дякую тобі», «В кожної дитини – матінка єдина»,  «Поговори зі мною, Мамо…», «Сім’я – це коли все на світі можливо», «Мій тато – супергерой», «Мій батько – найкращий!», «Тато може все, що завгодно», «Мій тато – моя гордість», «Моя родина – це моя сила і моя слабкість», «Рід, родина, рідня – все це моя сім’я», «Щасливе дитинство», «Книгу – в сім’ю, сім’ю – в бібліотеку», «Мудрість книг об’єднує родину», «Дитинство з книгою ПРЕКРАСНЕ», «Хай щастю дитини не буде кінця», «Світлішає на світі, коли радіють діти», «Миру, здоров’я, любові – в теплі дитячі долоньки», «Яскравий світ дитячими очима», «На крилах дитинства», «Нехай дитинство буде яскравим», «Кіндер-LAND», «Країна дитинства – країна веселкова», «Промінець материнської усмішки та тепло татусевих долонь», «Наше родинне дерево», «Яка вона, щаслива сім’я?», «Мій дім – моя фортеця», «Дерево мого роду», «Якою я хочу бачити свою майбутню сім’ю», «Сімейні традиції – основа міцної родини», «Сім’я – це найдорожчий скарб», «З родини йде життя людини», «Сім’я – це щастя, любов і удача», «Моя родина найкраща і найміцніша», «Сім’я і дитинство без жорстокості та насильства», «Сім’я, рід, родина – ключ до щастя людини», «Батьки і діти…», «Абетка домогосподарства для великих і маленьких», «Улюблені книги моїх батьків», «Ну що ми в цьому світі без родини? Вона одна нам сили додає!», «Щаслива родина – міцна Україна», «Я на пенсії сиджу, час дарма не проводжу».

Та це далеко не повний перелік проведеного. Детальніше про роботу та ще багато цікавинок (сценарії, афоризми, рекомендації книг тощо) – у інформ-дайджесті «Без сім’ї немає щастя на землі».

Сім’я, родина, рід – це основна опора, «стовпи» для становлення нас, як особистості. Тож бережімо тепло батьківського дому, любімо і дорожімо тим, що маємо!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)