Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Батьки і діти…
31.05.2021

Батьки і діти…

Загальновідомо, що 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Водночас, це й свято батьків – тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них – Всесвітній день батьків.
Бути батьками – чудове відчуття, але, насамперед, – це велика відповідальність перед дітьми за їхнє виховання і захист, за те, щоб розвиток особистості кожної дитини відбувався в сімейній атмосфері щастя, любові і розуміння. Хочеться нагадати відому істину: сім’я – це те місце, де дитині завжди є і буде найкраще.
Всі діти різні, всі діти унікальні. Занадто активні, емоційні, вразливі, чутливі і трішки особливі… І як до них, таких багатогранних, підібрати потрібний ключик? Книги – ось підказки для батьків. Книги, які допоможуть вибрати правильний шлях виховання, підкажуть як вести себе в складних ситуаціях і навчать розуміти своє дитя.
Та як не «втопитися» в морі книг про виховання? Як знайти саме те, що потрібно вашій дитині? Для того, щоб полегшити вам батьківські будні, ми пропонуємо добірку видань з виховання дітей, отриманих за державною програмою від Українського інституту книги. Повірте, ці книги варто мати в своєму «батьківському арсеналі».
До речі, книги про виховання дітей чекають на очну зустріч з вами в залі абонементу. Для вас оформлена книжкова виставка «Батьки і діти…». Читайте тільки корисні видання про виховання!
І, звичайно ж, у Всесвітній день батьків ми приєднуємось до привітань на адресу всіх батьків – теперішніх та майбутніх. Пам’ятайте, для кожної дитини головне – любов своїх батьків!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)