Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » «…Щоб кожне слово допомагало будувати міцну державу»
17.03.2015

«…Щоб кожне слово допомагало будувати міцну державу»

Як ми вже повідомляли, цього року минає 150-років від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Ця символічна і знакова дата для всієї України. У заходах, приурочених ювілею Митрополита Шептицького бере активну участь й наше місто. Так, 13-15 березня у місті Миколаєві Львівської області відбулася ІХ “Книжкова толока”, приурочена ювілею Митрополита Шептицького. Її духовним девізом стали слова великого духівника України “Природне право бути свобідним і жити власним життям – було випливом вічного Божого права”. У Книжковій толоці взяли участь спеціаліст І категорії загально-організаційного відділу Долинської міської ради Галина Максимів та директор Долинської централізованої бібліотечної системи Людмила Фреїв.

Організатори заходу – ГО “Книжкова толока”, Миколаївська районна державна адміністрація, районна та міська ради, КС “Вигода”. Основна мета Книжкової толоки – організувати невимушене коло спілкування між читачами та авторами, підтримати українського видавця, глибше та ширше ознайомитися із творчістю письменників. Триденна програма включала спілкування з відомими українськими письменниками, автограф-сесії, виставки, дискусійні клуби а також майстер-класи.

Перша відмінність Книжкової толоки від схожих мистецьких заходів найперше в тому, що книжкова мистецька подія всеукраїнського масштабу відбувається в районному центрі. Друга – за традицією, в п’ятницю багато письменників провели творчі зустрічі у школах району.

Цьогорічна Книжкова толока через війну на Донбасі до останнього була під знаком питання. Але всі вагання допомогла розсіяти духовна підтримка Митрополита Андрея Шептицького. Бо в одній з його молитов є такі підбадьорливі слова: «Дякуємо Тобі, Господи, за те, що наш український народ ніколи не був окупантом і нікого в ярмі не тримав, бо що людині з того, коли весь світ здобуде, а душу свою занапастить. Хоч і тернистий шлях випав на долю України, але в тім наше щастя, бо через вузькі ворота входять до Царства Небесного».

Як зазначила в одному зі своїх виступів голова громадської організації “Книжкова толока” Любов Хомчак, всі разом ми повинні дбати що кожне слово, засіяне на толочанських теренах, проросло любов’ю, засяяло вірою й надією, допомогло будувати міцну державу.

За інформацією офіційного сайту Долинської міської ради

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)