Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Освіта. Педагогічні науки

Андрушко Л. В. Український національний костюм та інформація: філософський і культурологічний вимір : [монографія] / Л. В. Андрушко. – Київ : Юрка Любченка, 2016. – 212 с.
У роботі долинського педагога доведено, що немає вагомих наукових підстав для заперечення інформаційного дослідження українського національного костюма, розкрито та змодельовано такі можливості; продемонстровано значення вказаних розвідок за сучасних умов розвитку науки; систематизовано існуючі в Україні концепції інформації, дано їх оцінку в ракурсі УНК; введено в науковий обіг категорію «УНК-інформація», «цілісність «УНК-інформації» та поняття «УНК-інформаційна лакуна»; обґрунтовано необхідність нового напряму філософських досліджень «філософії «УНК-інформації» та його складової «філософії єдності «УНК-інформації», представлено шляхи їх розвитку; запропоновано методологію «інформаційного накладання» для студій українського національного костюма тощо.
 Кепша Я. С. Формування конструктивно-технічної компетентності в учнів основної школи в позашкільних навчальних закладах (науково-технічний напрям позашкільної освіти) [Текст] / Я. С. Кепша; Академія пед. наук України; Ін-т педагогіки АПН України. – Львів : Тиса, 2008. – 231с.
В книзі поставлено за мету дати основні знання з технології матеріалів, креслення, машинобудування, електротехніки, авіабудування, автобудування, при цьому проходить ознайомлення з технологічними прийомами проектування, виготовлення та художнього оздоблення виробів з дерева. В посібнику автор на основі власного педагогічного досвіду детально розробив методику та дидактичний матеріал, висвітлює технологію виготовлення зразків виробів у малюнках, таблицях, фотоматеріалах. Книга буде доброю допомогою керівникам гуртків, вчителям трудового навчання, студентам загально-технічних дисциплін, батькам.
Світлиця знань, добра і милосердя[ Текст] / упоряд. В. Олійник ; видав. рада Л. Токарська, М. Воробець, А. Шевченко [та ін.]. – Івано-Франківськ : Місто НВ, 2013. – 172 с. – (До 50-річчя Долинської спеціалізованої школи-інтернату).
Книга поведе читачів стежиною історії навчального закладу (школа-інтернат, гімназія-інтернат, спеціалізована школа-інтернат), розповість про вчителів та наставників, які доклали чимало зусиль для розвитку обдарованості і талантів вихованців закладу, познайомить з долями деяких випускників, їхніми спогадами. Як і п’ятдесят років тому, школа сповнена учнівського гомону і неспокою, як і п’ятдесят років тому тут пульсує невсипуща, життєдайна енергія – запорука нових перемог на освітянській ниві.
60 років з любов’ю до музики :[Фотоальбом] / Долин. райдержадміністрація відділ культури, Долин. дитяча школа естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича; [вид. рада Ольга Павлишин та ін.]. – Брошнів-Осада : Таля, 2015. – 40 с. : іл.
Впродовж шістдесяти років Долинська дитяча школа естетичного виховання імені Мирослава Антоновича виховує юних музикантів, не припиняє дивувати та дарувати кожному мешканцю міста нагоду бути долученим до мистецтва та насолоджуватися прекрасним. Вся історія мистецького закладу є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у музику людей. 60-річчю з часу заснування школи присвячено фотоальбом, на світлинах якого розповідь про історію та сучасне життя закладу.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)