Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Якубів

Бібліотека-філія с. Якубів знаходиться в центрі села. Будинок, на другому поверсі якого міститься бібліотека, збудований у 1985 році. В цьому ж приміщенні знаходяться клуб та ФАП, з якими книгозбірня налагодила тісну співпрацю.
Бібліотека розмістилася у двох кімнатах. Тут створено краєзнавчий куток, де можна побачити і вишивку, і старовинний посуд, і навіть скрипку, створену колись відомим у селі майстром.
У дитячій кімнаті оформлено куточок із саморобками, малюнками та іграшками, які завжди приваблюють маленьких користувачів.
Також увагу привертають бібліотечні виставки та викладки літератури: «Подружіться з книгою, малята», «Рідне моє Прикарпаття», «Не вмре поезія, не згине творчість» та ін.
У 2015 році завдяки меценатам бібліотека отримала комп’ютер. Цього ж року її підключено до Інтернету.
У 2017 році за підсумками районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки» друге місце отримала виставка-реквієм «Стоїть в скорботі мати-Україна, біля могил дітей своїх стоїть».
У 2018 році бібліотеку відвідали колеги з усього району в рамках Школи удосконалення бібліотечної майстерності. Під час бриз-візиту завідувач бібліотеки представила роботу своєї установи та розповіла про співпрацю з іншими установами села. Присутній на зустрічі завідувач ФАПом Володимир Григорський поділився досвідом організації заходів з популяризації здорового способу життя, проведених спільно з бібліотекою, і роздав усім присутнім друковану продукцію. Оскільки візит відбувався напередодні Дня Гідності та Свободи, спільно зі школою бібліотека провела годину національної гордості «Україна – територія гідності і свободи». Аспекти спільної роботи підкреслила і директор школи Оксана Шибівська. Парох місцевої церкви Ігор Будзан у своєму виступі зазначив важливу роль бібліотек у вихованні дітей, особливо у формуванні самосвідомості та національної гідності людини. Четверо жителів с. Якубів не повернулися живими із зони АТО. Всі присутні віддали їм шану хвилиною мовчання та здійснили спільну молитву біля меморіальної дошки.
2019 рік також приніс свої плоди: перемогу в районному етапі обласного конкурсу «Краща бібліотека року» та третє місце в обласному етапі цього ж конкурсу.
Щороку до бібліотеки звертаються понад 500 користувачів, до послуг яких більше 10 тис. примірників документів: книг, періодичних видань, аудіовізуальних матеріалів. Щорічна кількість відвідувань – понад 4 тис. Завідувачка бібліотеки – Перекіцей Світлана Іванівна. Детальніше з роботою бібліотеки можна ознайомитись на бібліотечній сторінці у мережі Фейсбук.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)