Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Долинщина бібліотечна » Приватне: Вигода » Вигодська селищна публічна бібліотека-філія

Вигодська селищна публічна бібліотека-філія

Селище міського типу Вигода – мальовничий куточок Прикарпаття, з якого розпочинається туристичний маршрут «Карпатським трамваєм». Тут, у затінку крислатих дерев, розмістилась Вигодська селищна публічна бібліотека-філія. Сам будинок бібліотеки має давню, більш як столітню, історію. Збудував його австрійський капіталіст барон Поппер Фон Подагрі, а біля будинку заклав невеличкий парк, де посадив екзотичні дерева. Бібліотека розмістилась у «баронському домі», як досі називають його жителі селища, в 50-их роках ХХ ст. Сьогодні її фонд налічує понад 19 тис. примірників документів, а обслуговує філія 1200 користувачів.
Бібліотека рухається вперед, залучає ширше коло читачів, шукає нові форми роботи. 6 серпня 2004 року за сприяння Посольства США в Україні та підтримки місцевої влади в рамках проекту «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP-IV)» бібліотека-філія отримала комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет. На урочистому відкритті був присутній другий секретар посольства США в Україні Роберт Гоммовун.
У 2011 році бібліотека стала однією з фіналісток другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках Програми «Бiбліоміст», завдяки якому отримала нове комп’ютерне обладнання.
У 2012 році створено блог бібліотеки «БібліоМандри».
За впровадження в практику роботи бібліотеки сучасних інформаційних технологій книгозбірня отримала перемогу в номінації «З інформацією на ти» районного огляду-конкурсу «Успіх року», який проводився серед міських та селищних бібліотек-філій впродовж 2012 року.
У 2014 році бібліотека названа серед переможців у номінації “Бібліотека у віртуальному світі” районного етапу обласного конкурсу «Краща бібліотека 2014 року».
У 2017 році бібліотечна виставка-мандрівка «Не лежи, не сумуй, Карпатами помандруй» була відзначена у номінації «Від краєзнавства до краєлюбства» районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки».
Детальніше з роботою бібліотеки можна також ознайомитись на її сторінці у Фейсбук.
У 2019 році бібліотека увійшла до складу Вигодської ОТГ.

1 коментар
  1. [...] системи району (районна бібліотека для дітей, Вигодська селищна публічна бібліотека-філія, бібліотеки-філії сіл Княжолуки та Шевченкового) [...]

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)