Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Долинщина бібліотечна » Приватне: Вигода » Вигодська селищна дитяча бібліотека-філія

Вигодська селищна дитяча бібліотека-філія

Вигодська дитяча бібліотека-філія заснована у 1952 р. В той час Вигода була районним центром і бібліотека мала назву Вигодська районна дитяча бібліотека. У 1960 році її розформовано і створено дитячий відділ Вигодської селищної масової бібліотеки. Через два роки, у 1962 році дитяча бібліотека знову стала окремою одиницею.
Приміщення, де бібліотека функціонує тепер, збудоване в 1949 р. як дитячі ясла-садок. З кінця 1976 р. тут розмістилася дитяча бібліотека. Щорічно філія бере участь у проведенні районного і обласного конкурсу «Кращий читач року», а в 2004 р. нагороджена почесним дипломом за діяльну участь в організації конкурсу «Найкращий читач Форуму 2004 року», що проходив у Львові.
У травні 2009 року на базі Вигодської дитячої бібліотеки-філії відбувся районний семінар бібліотек, що обслуговують дітей. Тема семінару: «Бібліотека – центр інформаційної підтримки освітнього процесу та змістовного дозвілля користувачів-дітей». Оскільки семінар проходив у переддень Міжнародного дня сім’ї, саме цій темі було присвячено родинне свято «Рідний дім залишається в серці, як далеко від нього не йди».
У 2012 році для покращення роботи книгозбірні з центральної районної бібліотеки передано комп’ютер. Цього ж, 2012 року за цікаве і змістовне дозвілля читачів-дітей бібліотека отримала перемогу в номінації «Світло дитячих посмішок» районного огляду-конкурсу «Успіх року», який проводився серед міських та селищних бібліотек-філій.
У 2017 році бібліотечна виставка-знайомство «Бойківський край величавий – неповторний дивосвіт» була відзначена у номінації «Краща дитяча виставка» районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки».
Щороку бібліотека-філія обслуговує 916 користувачів. Фонд бібліотеки становить понад 16 тис. примірників документів.
2017 року бібліотеці передано ще один комп’ютер, а за кошти районного бюджету придбано принтер. З метою кращого задоволення користувачів та відповідно до вимог сучасності цього ж року бібліотеку підключено до мережі Інтернет, а з цікавими деталями роботи бібліотеки можна ознайомитись на її сторінці у Фейсбук.
У 2019 році бібліотека увійшла до складу Вигодської ОТГ.

1 коментар
  1. Анна коментує:

    Дуже гарна природа. Вона викликає любов до маленької Батьківщини, бажання вийти до річки чи в сад. Бібліотека – це, взагалі, окрема історія. Тут справжня казка і панує дух магії. Надзвичайно сподобався куточок з лялькою для дівчаток. Що ж до самого відео, то воно оригінально побудоване.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)