Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Тростянець

Історія бібліотеки с. Тростянець до 1946 року невідома. У 1946 р. на той час невеличкою книгозбірнею завідувала приїжджа росіянка, яка працювала в селі акушеркою. Проживала вона в тій же кімнаті, в якій знаходився бібліотечний фонд. Проте вже в 1947 році бібліотеку, в якій налічувалось 500 примірників книг, прийняв житель села. Цього ж року її перенесено в пристосований будинок, де також знаходились сільська рада та пошта. Пізніше книгозбірню неодноразово переносили і тепер вона у Будинку культури.
Бібліотека сьогодні обслуговує 530 користувачів. До їх послуг книжковий фонд (близько 11 тис. примірників), цікаві періодичні видання, різноманітні масові заходи, які організовує завідувачка бібліотеки-філії Хабер Іванна Василівна, тощо.
Книгозбірня бере активну участь в житті села, тісно співпрацює з школою, Будинком культури, сільською радою. Неодноразово відзначалась робота бібліотеки і під час проведення районних оглядів-конкурсів. У 2010 році бібліотеку-філію с. Тростянець відзначено серед книгозбірень, що найповніше записали старовинні обряди, звичаї та традиції в ході конкурсу «Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня». 2011 рік приніс ще одну перемогу – номінацію «Бібліотечна надія» за результатами районного етапу огляду-конкурсу «Краща сільська бібліотека 2011 року».
У 2017 році за підсумками районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки» виставка-феєрія «Чарівний світ казкових барв» була відзначена у номінації «Краща дитяча виставка».
2019 рік також приніс свої результати – бібліотечний краєзнавчо-екологічний проект «Вплив сміттєзвалищ на навколишнє середовище та способи боротьби з ними» був визнаний кращим у номінації «Екоінновація» районного етапу обласного конкурсу «Доторкнутись до природи серцем».
У 2020 році бібліотека взяла участь у етнографічному районному конкурсі-виставці «Лялька-мотанка – берегиня роду». Представлена нею лялька-мотанка «Мати з дитиною» отримала відзнаку у номінації «За відтворення характерного сільського побуту».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)