Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Оболоня

Село Оболоня – наймолодше у нашому районі. До 1940-го року воно входило до складу міста і тільки в 1940 році стало окремою територіальною одиницею. У зв’язку з цим, перша бібліотека в селі з’явилась у 50-х рр. Знаходилась вона у приміщенні сільської хати, жителі якої були репресовані. Щоправда, є дані, що у 40-х рр. на території с. Оболоня знаходився пункт видачі бібліотеки с. Белеїв, який діяв у літній період.
Оскільки територія села досить обширна, 1958 року тут було відкрито ще одну бібліотеку, яка знаходилась у приміщенні школи.
У 1992 році дві бібліотеки об’єднано в одну. На сьогоднішній день книгозбірня знаходиться в приміщенні сільської ради.
Бібліотека намагається відповідати вимогам часу, використовує у своїй роботі інноваційні форми та методи, бере участь у проведенні районних оглядів, конкурсів, акцій. Тут створено Літопис села, в якому можна знайти інформацію про історію населеного пункту, його визначних жителів, спогади старожилів.
З приходом на посаду зав. бібліотеки-філії Онуфрієвої Оксани Євгенівни у книгозбірні активізувалась робота з дітьми та молоддю, створено гурток «Умілі ручки». Враховуючи особливості молодіжної категорії користувачів, бібліотека використовує інтерактивні форми роботи: дискусії, диспути, брейн-ринги, турніри ерудитів, вікторини, літературні диліжанси тощо. У 2013 році книгозбірня отримала перемогу в районному рівні обласного фотоконкурсу «На гостини до книжкової родини» у номінації «Я і книга».
У 2020 році бібліотека взяла участь у етнографічному районному конкурсі-виставці «Лялька-мотанка – берегиня роду». Представлена нею лялька-мотанка «Пеленашка» отримала відзнаку у номінації «За відтворення витоків дитячої іграшки».
Бібліотека обслуговує 550 користувачів, до послуг яких близько 13 тис. примірників фонду документів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)