Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Мала Тур’я

Хата-читальня в с. М. Тур’я від часу свого заснування знаходилась у приміщенні школи, на місці якої сьогодні – церква Святої Покрови, побудована у 1990 році.
У 1955 році побудоване нове приміщення для сільської ради, де розмістилась і бібліотека. У 1967 році сільську раду ліквідовано, а с. М. Тур’я приєднано до Оболонської сільської ради. Отож, в це приміщення переносять, окрім бібліотеки, клуб. У 1990 році в селі знову створюється сільська рада, яку розміщують у школі. Через деякий час до школи переносять бібліотеку, та з побудовою нової школи знову повертають у приміщення клубу, де вона знаходиться по сьогоднішній день.
Оскільки клуб у селі ліквідовано, бібліотека взяла на себе окрім просвітницької та інформаційної функції і соціокультурну та дозвільну. Налагоджено тісну співпрацю з школою та сільською радою.
Бібліотека бере участь у районних оглядах, конкурсах, акціях. Зібрала історію села, народні звичаї, обряди та традиції. У 2010 році книгозбірня, за рішенням журі районного огляду-конкурсу «Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня», увійшла до числа бібліотек, що найбільш детально описали побут краян.
Свідченням активної роботи бібліотеки з молодіжною аудиторією є те, що у 2017 році бібліотечна виставка-реклама «Читай книги – будь особистістю» отримала друге місце районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки».
У 2020 році бібліотека взяла участь у етнографічному районному конкурсі-виставці «Лялька-мотанка – берегиня роду». Представлена нею лялька-мотанка «Веснянка» отримала відзнаку у номінації «За грайливість, втілену у ляльці».
На сьогоднішній день бібліотека обслуговує 550 користувачів. До їх послуг понад 8 тис. примірників документів бібліотечного фонду. Завідувачку бібліотеки-філії – Скибу Марію Іванівну замінила Тимочко Тетяна Іванівна. Вона докладає всіх зусиль, щоб бібліотека була затребуваною у місцевої громади, цікавою як для дорослих, так і для дітей.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)