Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Лоп’янка

Село Лоп’янка славиться відомими людьми. У 1869 році отець Йосиф Заячківський запровадив тут «Просвіту», яка займалась налагодженням громадського життя та підняттям національного духу громади. Село береже традиції та пам’ять, про що свідчить і меморіальна дошка отцю Йосифу Заячківському, яку встановлено на школі.
Ще один відомий земляк – Богдан Кравців, поет, активіст «Просвіти»,член ОУН, автор 10 збірок поезій, в яких висвітлював любов до рідного краю.
1948 року в селі почала функціонувати хата-читальня. А у 1972 році було розпочато будівництво бібліотеки, яке завершилося у 1975 році.
Мінялась історія, змінювались працівники, але бібліотека завжди намагалася іти в ногу з часом. З 1995 року завідує філією Зубик Руслана Ярославівна.
Бібліотека знаходиться у приміщенні Народного дому і займає три кімнати площею 92 кв. м. Тут чекають книги і журнали, затишна атмосфера, де можна провести свій вільний час на власний смак: читати, малювати, виготовляти саморобки, ліпити з пластиліну. Цим і займаються наші малі користувачі, а їхні роботи експонуються на виставці «Прекрасне живе вічно». Юні читачі часто беруть участь у різних конкурсах, де нагороджуються різними грамотами, подяками, дипломами.
Діяльність бібліотеки багатогранна, але гідне місце займає популяризація краєзнавства. Ведеться картотека статей та картотека лауреатів. Вони систематично поповнюються новинками. Про життя громади, відзначення ювілеїв земляків, а також про письменників рідного краю можна більше дізнатись завдяки краєзнавчій виставці «Моє рідне Підгір’я».
Протягом багатьох років бібліотека плідно співпрацює з НД, надає допомогу у підготовці та проведенні масових заходів.
На сьогодні бібліотека обслуговує 588 користувачів, до послуг яких понад 5 тис. примірників книг та періодичних видань. Детальніше із роботою бібліотеки можна ознайомитись на її сторінці у мережі Фейсбук.
До 2021 року бібліотека перебувала у складі Рожнятівської централізованої бібліотечної системи, а з 2021 року село Лоп’янка увійшло до складу Долинської ТГ і бібліотека стала філією КЗ «Долинська центральна публічна бібліотека».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)