Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Грабів

Історія бібліотеки села Грабів, як і багатьох інших книгозбірень Прикарпатті, починається від хати-читальні. В 1954 році проходить перереєстрація бібліотек району, внаслідок якої відкриваються сільські бібліотеки, а книги та інвентар приклубних бібліотек передаються у сільські книгозбірні. 1974 року приміщення бібліотеки визнано аварійним. У 1977 році бібліотека перейшла в нове приміщення, де раніше знаходився дитячий садок. 2014 року її перенесено у приміщення, де до того часу був швейний цех, зроблено капітальний ремонт. Тут вона знаходиться і сьогодні. 2015 року бібліотеку комп’ютеризовано та підключено до мережі інтернет.
Бібліотека постійно бере участь у оглядах, конкурсах, акціях, неодноразово нагороджувалась подяками та грамотами. У 2013 році книгозбірня зайняла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року».
У бібліотеці зібрано історію села, народні звичаї та традиції. Увагу користувачів привертають бібліотечні виставки: «У світ родини – через книгу», «Світе тихий, краю милий, моя Україно», «Високе світло імені і слова». До 2021 року бібліотека перебувала у складі Рожнятівської централізованої бібліотечної системи, а з 2021 року село Грабів увійшло до складу Долинської ТГ і бібліотека стала філією КЗ «Долинська центральна публічна бібліотека». Завідує філією Васько Галина Іванівна. На сьогодні вона обслуговує 550 користувачів, до послуг яких 6005 примірників фонду. Детальніше з роботою бібліотеки можна ознайомитись на її сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)