Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Долинщина бібліотечна » Долина » Міська філія для дітей

Міська філія для дітей

25 січня 1965 року – відкрилася Долинська міська дитяча бібліотека. Колектив бібліотеки складався з 4 чоловік, перша завідувачка – Дуброва Лідія Миколаївна. В ці роки бібліотеці присвоєно звання «Бібліотека відмінної роботи». В той період це була єдина бібліотека, розташована в новій частині міста.

З 1982 року при бібліотеці почав діяти ляльковий театр «Лялька і книга». Від 1985 до 1993 року бібліотека мала пункт видачі в старій частині міста, обслуговуючи учнів ДСШ №1.

Протягом року бібліотека обслуговує 2440 користувачів, надаючи їм понад 48 тис. примірників літератури. Бібліотечний фонд становить понад 30 тис. документів. З грудня 1999 року бібліотекою завідує Шпаченко Любов Федорівна. Бібліотека працює в ногу з часом, систематично інформує учнів, вчителів, вихователів, батьків про нові надходження літератури, проводить перегляди та огляди нових надходжень.

Масові заходи, організовані працівниками бібліотеки, відображають актуальні події сьогодення, визначні ювілеї тощо. Щорічно бібліотека бере участь у проведенні районного та обласного рівня конкурсу «Кращий читач року», а в 2004 році нагороджена почесним дипломом за діяльну участь в організації конкурсу «Найкращий читач Форуму 2004 року», що проходив у Львові.

В 2010 році бібліотеку відвідали учасники семінару «Книжкова культура в дитячому середовищі: бібліотечний погляд на проблему», для яких працівники бібліотеки підготували літературне свято «Мова моя – диво калинове».
У 2012 році для покращення роботи книгозбірні з центральної районної бібліотеки передано комп’ютер. Цього ж, 2012 року за сучасне оформлення інтер’єру бібліотека отримала перемогу в номінації «Бібліотекарі – господарі світлиць» районного огляду-конкурсу «Успіх року», який проводився серед міських та селищних бібліотек-філій.
При бібліотеці активно діє дитячий гурток «Юні читайлики», який за підсумками районного огляду-конкурсу клубів за інтересами та любительських об’єднань «Місце зустрічі – бібліотека» отримав 3 місце.

У 2016 році бібліотека створила власну сторінку в соціальній мережі Фейсбук з метою зацікавити користувачів соціальних мереж стати активними відвідувачами бібліотеки.
У 2017 році бібліотека оновила наочну популяризацію своїх фондів. Яскравою частинкою цих оновлень стала виставка-рекомендація для учнів 1-9 класів «Кидай мишку – бери книжку», яку журі районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки» відзначило у номінації «Краща дитяча виставка».
У 2020 році бібліотека взяла участь у етнографічному районному конкурсі-виставці «Лялька-мотанка – берегиня роду». Представлена нею лялька-мотанка «Берегиня» отримала відзнаку у номінації «За своєрідність мотанки».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)