Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » З Україною в серці, для України живу
23.08.2016

З Україною в серці, для України живу

24 серпня усі жителі нашої країни – від північних кордонів і до південних, від Заходу й до Сходу святкуватимуть 25-ту річницю Незалежності України. До цієї дати головний бібліограф центральної районної бібліотеки Любов Бобешко підготувала бібліографічний покажчик «З Україною в серці, для України живу», який висвітлює державотворчі процеси в Україні з часів Київської Русі до сьогодення. Видання допоможе повніше дізнатися про утиски, яких зазнав український народ під гнітом царської Росії, Австро-Угорщини, Польщі, радянської влади, краще зрозуміти непрості процеси сьогодення.
Література розташована за розділами, в межах розділів – за підрозділами. Матеріали видання анотовано. Для кращої орієнтації в матеріалах покажчика додається допоміжний апарат.
Для усіх зацікавлених у поглибленому вивченні історії рідного краю покажчик містить розділ «Долинщина на шляху до незалежності», над яким працювала провідний бібліограф з питань краєзнавства Оксана Андрєєва.
Художнє оформлення та верстку видання здійснив Юрій Фреїв.
Наша історична пам’ять, розуміння того, хто ми і якого роду, допоможуть нам зміцнити державу і зцементувати українську націю. Без усвідомлення цього молодому поколінню буде важко творити і вести в прийдешнє країну, яка має все, щоб посісти гідне місце в європейському і світовому співтоваристві.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)