Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Я створю світ своєї мрії
13.02.2012

Я створю світ своєї мрії

Кохання… Мабуть, ні про що так багато не говориться, не розмірковується, не мислиться, як про кохання. І недарма. Історія життя на землі невіддільна від історії людських почуттів. Кохання, народившись від ніжності, захоплення, розуміння, відкрило нескінченну цілісність людської особистості і подарувало світові радість, гуманність, милосердя та співчуття. Це почуття чинить чудові речі. І найголовніше – робить людину щасливою.
Мабуть, немає жодного письменника, поета, який би не оспівував це прекрасне почуття. Адже вони теж люди, хоча відомі та знамениті.
Напередодні дня Святого Валентина — покровителя всіх закоханих, в літературній студії “Слово” проходило святкове заняття “Я створю світ своєї мрії”. Учасники власноруч виготовляли листівки у вигляді сердечок, на яких записували власні віршовані побажання. Слухали лірику і просто хороші слова, які причаїлися у найпотаємніших глибинах юних сердець. Заняття супроводжувала чарівна, ніжна музика.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)