Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Віртуальна подорож музеями
21.05.2018

Віртуальна подорож музеями

Коли ми вирушаємо у якусь поїздку чи подорож, то обов’язково включаємо у свій екскурсійний маршрут відвідування хоча б одного музею. Ви думаєте, що музеї – це нудно і абсолютно нецікаво? Звичайно, урочиста хода із залу в зал під красиві промови гіда не кожному подобається. Але сьогодні чи не кожен великий музей може похвалитися сайтом зі збірками експонатів, життєписами художників і безліччю іншої корисної інформації. Тому, можна самому поблукати музейними коридорами. Відвідини музеїв онлайн мають цілий ряд переваг. Не потрібно витрачати гроші, гаяти час на стояння у чергах чи боротися з натовпами туристів за місце під сонцем. Окрім того, віртуальні музеї доступні цілодобово, тож заходьте хоч вдень, хоч вночі.
Таку віртуальну подорож ми запропонували членам клубу «Золота осінь» і приурочили її до Міжнародного дня музеїв, який уже понад сорок років відзначають 18 травня у 150 країнах світу. А щоб цей «похід» був захоплюючим і запам’ятався присутнім надовго, то обрали тур по самих незвичайних музеях світу, який і пройшов 20 травня у літературно-мистецькій залі бібліотеки.
Сьогодні кількість дивних музеїв у світі вражає. Це – Музей торбинок (Нідерланди), Музей розірваних стосунків (Хорватія), Музей мумій (Каїр), Музей брехні (Німеччина), Музей підводних скульптур (Мексика), Музей сніжинок (Японія), Музей волосся (Туреччина), незвичайні музеї для любителів поїсти або досить численні Музеї кішок по всьому світу… Відкрито Музей людського тіла «Corpus» (Нідерланди), музеї інопланетян, жахів, смерті та багато інших. Але й в Україні є теж досить незвичайні музеї. Присутні також віртуально познайомились з деякими із них: Музей писанки (Коломия), Музей сала (Львів), Музей звуку (Одеса), Державний музей іграшки (Київ), Музей дзвонів (Луцьк), Музей праски (Запоріжжя). А пізніше, за горнятком чаю, ділилися своїми враженнями від тих музеїв, які вони відвідували.
Знаходьте час для відвідування музеїв, бодай віртуально. В Україні і в світі є так багато всього цікавого!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)