Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Від творчих пошуків до практичного втілення
22.05.2019

Від творчих пошуків до практичного втілення

Сучасна бібліотека – це вікно у світ, засіб, що забезпечує безперервність розвитку культури, один з елементів системи навчання, самоосвіти, духовного, естетичного і професійного вдосконалення особистості. Від якості роботи бібліотеки залежить якість поколінь – як сучасного, так і прийдешнього. Справити враження на сучасного читача, зробити бібліотеку яскравою, показати нестандартний зміст і форму, внести ауру новизни – завдання не із легких. Зміни, які відбуваються навкруги, потребують нових рекламних рішень, нових підходів, нового стилю та діалогу. Оновлюються і модифікуються традиційні форми бібліотечної роботи, здійснюється пошук інноваційних форм. Темі «Соціокультурна і популяризаторська діяльність бібліотеки – сучасний формат» був приурочений семінар бібліотечних працівників. В ході семінару розглянуті наступні питання: «Ініціатива і творчість бібліотекаря – запорука ефективного функціонування бібліотек», «Діяльність публічних бібліотек як соціокультурних центрів», «Інноваційні форми роботи з читачами-дітьми. Літнє дозвілля в бібліотеці», «Бібліотечна кухня. Рецепти від успішних бібліотек», з якими виступили директор ЦБС Людмила Фреїв, завідувач методично-бібліографічного відділу Зеновія Тарантюк, заступник директора по роботі з дітьми Ірина Бабінчук, провідний методист ЦРБ Надія Кушнірчук. На допомогу бібліотекарям у соціокультурній роботі методично-бібліографічним відділом були підготовлені методичні поради «Абетка бібліотекаря» та пам’ятка бібліотекарю «Соціокультурна діяльність бібліотек. Погляд фахівця». Власним досвідом поділилися бібліотекарі ЦБС, обмінявшись інформаційними повідомленнями «А у нас в бібліотеці…».
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері та Міжнародний день сім’ї. Саме тому завершальним акордом семінару стало етнографічно-родинне перехрестя «Родина єднає коріння святі». Про батьків, родинні обереги, родовідну пам’ять говорили учасники арт-студії «КнигоДрайв». Спогадами з власного дитинства та історіями про родинні обереги поділилися завідувач Шевченківської сільської бібліотеки Надія Олійник та провідний бібліограф з питань краєзнавства Оксана Андрєєва. Зворушив присутніх поетичний виступ маленьких читачів Арсена Холозінського, Христини Гобели та Дарини Васильків, а також пісні у виконанні учениці 7 класу ліцею №7 Юлії Данилів та учениці 7 класу Рахинянського НВК Роксолани Турчин.
Неабияку увагу присутніх привернула виставка-антураж «Обереги роду», експонати для якої звозили бібліотекарі всієї ЦБС. Тут представлені старовинні речі вжитку, побутові дрібнички, костюми, ікони, книги та інші експонати, які вже стали дійсно родовими оберегами, реліквіями. Виставка буде діяти ще до 1 червня, тож запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.


Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)