Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Великий реаліст
19.05.2014

Великий реаліст

Чергове засідання клубу «Золота осінь», що відбулося 18 травня, було присвячене Панасу Мирному, якому 13 травня минуло 165 років від дня народження.
Здається, про цього класика української літератури вже давно всі і все знають… Проте, по-новому відбулось знайомство присутніх із постаттю корифея української прози Панаса Мирного під час літературної години «Великий реаліст». Життя цього письменника могло б стати основою пригодницького роману. Вдень дійсний статський радник Панас Якович Рудченко ввечері перевтілювався на письменника Панаса Мирного.
Усе його життя та творчість були освячені любов’ю до рідної землі і є прикладом невтомного служіння своєму народові. У своїх виступах бібліотечні працівники зуміли передати все, що було дорогим і сокровенним для Панаса Мирного, розказати про його людяність, доброту, цільність і духовну силу, невтомність і працьовитість, надзвичайну особисту скромність, байдужість до слави. Мабуть, тільки з такими якостями стають великими письменниками і великими людьми.
Захід супроводжували відеоролики та відеопрезентація про особисте життя та творчість письменника, звучали вірші та уривки із прозових творів.
Присутні мали змогу ознайомитися із книжковою виставкою.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)