Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Усе починається із мами
15.05.2017

Усе починається із мами

У травні, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.
До Всесвітнього дня Матері, 14 травня, на засіданні літературної студії «Слово» відбулася святкова поетична година «Усе починається із мами».
Учасники почули короткі розповіді з історії встановлення цього свята, яке відзначається у другу неділю травня 85-ми країнами світу, дізналися про ініціаторку проведення свята на наших землях Ольгу Дучимінську – письменницю, вчительку із с. Тяпче.
Студійці ознайомились із книжковою виставкою «Хай завжди буде мама!», на якій були представлені кращі зразки української поезії та прози із фондів нашої бібліотеки, декламували вірші із цих книг, із сльозами на очах переглянули кліп-легенду «До Дня матері» та відеоролики: «Подяка матері» у виконанні Галини Британ та «Мати-емігрантка» – Ірини Лончиної.
У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і замислитись, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину…

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)