Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Учитель добра і краси
20.09.2018

Учитель добра і краси

Людина народжується,
щоб лишити по собі слід вічний

В. Сухомлинський

28 вересня виповнюється 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського – видатного українського освітянина-гуманіста, педагога-реформатора, мислителя, ученого зі світовим ім’ям, публіциста, письменника.
Людина з великою і чистою душею, щирим серцем і талантом Вчителя! На честь його 100-літнього ювілею в залі абонементу організовано виставку-портрет «Учитель добра і краси».
Творчість Василя Сухомлинського – це і є той “вічний слід”, яким ідуть і йтимуть вчителі та діти. За своє коротке життя (неповних 52 роки) Василь Олександрович зробив дуже багато для дітей і взагалі для педагогічної науки. Його творча спадщина велика та багатогранна: він автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1200 оповідань і казок. Твори Сухомлинського видані 53 мовами. Найбільш відома його книжка “Серце віддаю дітям” видана 30 мовами світу.
В історію української школи В. Сухомлинський увійшов як творець «школи радості» – оригінальної системи освіти і виховання дітей, що спирається на ідеї самоцінності й неповторності кожної особистості, вільного її розвитку.
Книги, які представлені на виставці, допоможуть більше дізнатися про життя цієї унікальної людини, глибше і детальніше ознайомитися з педагогічною та літературною творчістю, яка є невичерпним джерелом енергії та любові, ідеями Василя Сухомлинського, які лягли в основу нової української школи, що впроваджується в Україні сьогодні.
Кожне покоління по-новому сприймає Василя Сухомлинського, але кожен, хто візьме до рук його твори, безсумнівно, знайде цінні дороговкази для навчання і виховання.
До уваги користувачів біобібліографічний нарис «В.О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю», підготований працівниками бібліотеки, та добірка влучних висловлювань великого Вчителя, які заставляють замислитися і направляють на вірний шлях у вихованні дітей.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)