Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » У «Творчій світлиці» – Степан Герилів
03.08.2016

У «Творчій світлиці» – Степан Герилів

«У всякого своя доля і свій шлях широкий…» Ці слова Тараса Шевченка якнайкраще підходять людині, яка 2 серпня стала гостем бібліотеки. Це – талановитий журналіст, поет, сатирик і надзвичайно цікава людина – Степан Герилів. Він народився на Львівщині, одинадцять років жив і працював у Долині, а наступні 15 років вів непросте заробітчанське життя на землях Канади, Греції, а згодом Сполучених Штатів Америки. Для україномовних читачів (там за кордоном) він був відомий як Стефко з Долини, котрий пише гумористичні вірші. Цікаво було послухати розповідь пана Степана про заробітчанське минуле та повернення в Україну. До нас Степан Герилів приїхав із Бердянська Запорізької області, де він проживає кілька останніх років. Його життя в Бердянську набуло смислу в журналістській діяльності, а саме у виданні газети «Університетське слово» Бердянського державного педагогічного університету та в організації волонтерського руху «Наші Атланти». До речі, приводом для творчої зустрічі в Долині послужила презентація його нової книги «Наші атланти: жертовність во ім’я спасіння». Ця книга – це досвід патріотизму бердянських доброчинців. Вона змушує хвилюватись, страждати, сумувати, плакати і пишатися тим, що Україна багата не тільки на мужність кожного воїна, а й на милосердя простих людей. Розповідь про книгу доповнювали відеослайди з коментарями автора та буктрейлер на цю книгу.
На зустріч прийшли колеги, друзі, творча інтелігенція, представники громадськості та читачі, які одразу потрапили під вплив неперевершеного мистецтва розповіді, гумору та вражаючої товариськості гостя. Степан Герилів поспілкувався з присутніми, відповів на їх запитання і, навіть, прочитав одного зі своїх віршів, вміщених у книзі про бердянських Атлантів.
Теплі слова прозвучали на адресу пана Степана від колег та друзів: Ярослава Савчина, Володимира Андруха, Дмитра Веселовського, Степана Янковського. А журналіст Галина Щадей, крім слів вітання, передала в благодійний фонд нашоатлантівців 1000 гривень.
На завершення директор бібліотеки Людмила Фреїв подякувала гостю за цікаву зустріч, побажала миру, добра, нових книг, а учасники заходу отримали книгу «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння» в подарунок з автографом та побажаннями автора.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)