Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » У співпраці запорука розвитку
06.07.2014

У співпраці запорука розвитку

Для повноцінного функціонування книгозбірні необхідними є чотири основні елементи: користувач, працівник бібліотеки, фонд та матеріально-технічна база. Вони є основними складовими формування сприятливого образу установи і мають велике значення для створення її позитивного іміджу.
Імідж – це репутація, уява про книгозбірню, яка залежить від її щоденної роботи і формується впродовж довгих років. Імідж кожної бібліотеки створюється її кадрами, головними якостями яких повинні бути не тільки професіоналізм та інтелект, але і креативність, красномовство, працездатність, винахідливість, невпинний пошук нових ідей тощо. Адже імідж бібліотекаря – це вміння імпонувати користувачеві.
Про все це йшла мова під час семінару бібліотечних працівників Болехівської ЦМБ ЦБС за темою «Стиль та імідж сучасної бібліотеки в селі як центру дозвілля та спілкування дитячої та юнацької категорії населення», який відбувся на базі бібліотеки-філії с. Тисів. Ця книгозбірня, завдяки отриманому гранту програми «Бібліоміст», зуміла утвердити себе як культурний, дозвіллєвий та інформаційний центр села.
Виступи й консультації працівників Болехівської ЦМБ продовжили презентації сайту книгозбірні та літературного дайджесту «Голос майдану», підготовленого центральною міською бібліотекою.
Участь у семінарі взяла і методист Долинської ЦРБ Надія Кушнірчук з консультацією «Імідж бібліотеки та бібліотекаря як складова успіху професії».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)