Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Тарас Шевченко очима молодих
31.03.2014

Тарас Шевченко очима молодих

До відзначення 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка активно долучилися учасники Всеукраїнського тижня юнацької книги «Шанує Шевченка велика родина», який відбувається щорічно у дні весняних канікул. Заходи, які пройшли в бібліотеці, спрямовані у першу чергу на популяризацію творчої спадщини Великого Кобзаря.
Розпочався тиждень літературно-мистецьким Шевченківським читанням «Велич поета – до кожного серця», в якому взяли участь учні ЗОШ №6. Кожен з учасників намагався відкрити Шевченка по-новому. Звучали поетичні твори, відбувались рольові ігри.
Не менш цікаво пройшов поетичний марафон «Слухайте голос безсмертний Тараса». У кожного учасника Тарас Шевченко звучав актуально, сучасно і цікаво. Зі скульптурними зображеннями поета, встановленими на знак вшанування його пам’яті в різних куточках нашого краю, знайомилися юні користувачі бібліотеки під час інформаційного екскурсу «Скульптурна Шевченкіана».
Тиждень подарував юнацтву виняткову можливість більше дізнатися про життєвий і творчий шлях Великого українця, відкрити для себе нові поетичні твори Кобзаря. А Шевченко очима молоді – це завжди відкриття генія по-новому, по-сучасному.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)