Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Сила закону – сила держави
01.07.2014

Сила закону – сила держави

Добробут держави залежить від її законів
Арістотель

В лекційно-мистецькому залі бібліотеки пройшов «круглий стіл» на тему «Конституційна реформа: децентралізація влади та зміцнення місцевого самоврядування», на якому була презентована книжкова виставка «Сила закону – сила держави», присвячена 18-й річниці прийняття Конституції України.
Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації. Україна була однією з перших у світі країн, де було затверджено Конституцію в її сучасному розумінні (саме український народ першим у Європі створив конституцію, яка відома під назвою «Конституція Пилипа Орлика» (1710 рік)). Та через втрату своєї незалежності вона лише у 1996 році змогла прийняти і ввести в дію текст Основного Закону, який би відповідав міжнародним стандартам демократії. Цей непростий шлях боротьби та встановлення Конституції незалежної України, проблеми її правової охорони, досвід новітнього конституційного процесу в Україні, місцеве самоврядування у сфері забезпечення правопорядку і висвітлюється на представленій виставці.
Безперечно, сам факт прийняття Конституції не вирішує автоматично всіх сьогоденних проблем України. Проте маємо нині добрий ґрунт для розбудови України як держави для людини.
Давайте сподіватися на краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)