Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Спілкуючись розвиваємося
05.08.2016

Спілкуючись розвиваємося

Спілкування в бібліотеці сьогодні набуває нового змісту: це не лише бесіди у процесі видачі і повернення документів, а й міжособистісне спілкування. Бібліотеки стають центрами інтелектуального дозвілля, територіями спілкування, допомагають читачам розкрити свої здібності, показати досягнення. Згідно плану роботи Школи удосконалення бібліотечної майстерності, яка діє при методично-бібліографічному відділі ЦРБ, 3 серпня відбулося навчання бібліотечних працівників на тему «Бібліотека – територія спілкування». Базою навчання було обрано бібліотеку-філію с. Новоселиця. Ця бібліотека має «своє обличчя», цікавий напрямок роботи. Адже саме тут систематично і творчо працює при бібліотеці дитячо-юнацький гурток «Лелечата», роботу якого організовує Наталія Якимів, зав. бібліотеки-філії. Юні читачі складають вірші, малюють, ліплять, в’яжуть вузли макраме, вишивають, роблять вироби з паперу. А ще ремонтують дитячі книжки, яких так бракує для читання в бібліотеці.
Людмила Фреїв, директор ЦБС та Зеновія Тарантюк, зав. методично-бібліографічного відділу ЦРБ у своїх виступах наголосили, що бібліотечне спілкування – специфічна форма взаємодії, зумовлена читанням, пошуком потрібних документів, обговоренням прочитаного, обміном інформацією, а також одним з дуже важливих аспектів – спілкування заради самого спілкування. Про розвиток сільських громад та соціальне партнерство як фактор успіху бібліотеки розповів сільський голова, голова асоціації сільських голів району Роман Ісайчук. Відеопрезентацію кращого досвіду роботи книгозбірень України провела Надія Кушнірчук, провідний методист ЦРБ. За допомогою тесту В.Ф. Ряховського бібліотекарі визначили загальний рівень свого вміння спілкуватися.
На навчання завітали і талановиті читачі бібліотеки, які декламували вірші, грали на музичних інструментах, танцювали, представили свої вироби – все це було об’єднано в бібліотечний калейдоскоп «Ми співаєм і танцюєм, усмішку усім даруєм».
На завершення Людмила Фреїв та Наталія Якимів подякували сільському голові за підтримку та сприяння роботі книгозбірні, зокрема: у оновленні книжкового фонду (виділено 5.0 тис. грн.) та придбанні комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)