Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Шотландський чарівник
09.08.2016

Шотландський чарівник

Ім’я Вальтера Скотта – складова частина національної гордості англійського народу. Він найвідоміший представник своєї нації в світі: блискучий юрист, письменник, поет, біограф, фольклорист, майстер історичного роману. Навіть Оноре де Бальзак розглядав його романи як зразки художньої досконалості, Фредерік Стендаль вважав його «батьком» сучасних романістів, Йоганн Гете називав його «великим талантом, що не має собі рівних». Протягом більш ніж 30-річної літературної діяльності письменник створив 28 романів, дев’ять поем, безліч повістей, літературно-критичних статей, історичних праць. Залишив по собі літературний винахід – «історичний роман» і мемуари, очевидно, спрямовані на те, щоб майбутні біографи Вальтера Скотта керувалися достовірною інформацією. Таким вже був найвідоміший з нащадків Ярослава Мудрого – любив, щоб все було правдиво і чесно, по-князівськи.
15 серпня минає 245 років від дня його народження. Саме цій даті присвячена виставка-портрет «Шотландський чарівник», яка чекає користувачів у залі абонементу. У чому секрет успіху творів Вальтера Скотта? Насамперед у тому, що він зумів поєднати історію з цікавими романтичними пригодами, вводячи до своїх творів і правдиві історичні постаті, і вигаданих героїв.
Книжкова виставка в повній мірі висвітлює життя та творчість видатного митця.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)