Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Розшукується модна книга
03.05.2017

Розшукується модна книга

Книги… У них ми згадуємо минуле, стверджуємо сьогодення, в якійсь мірі передбачаємо майбутнє. Книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це – міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі.
30 квітня, до Всесвітнього дня книги і авторського права на засіданні літературної студії «Слово» пройшов відеопарад «Розшукується модна книга». Учасники не лише почули цікаві розповіді про Всесвітній день книги, а й познайомились із книжковою виставкою, на якій були представлені новинки української та світової літератури із фондів бібліотеки.
Свої знання про творчість поетів Долинщини присутні поглибили завдяки відеопрезентації « Поети нашого краю».
Окрім книжкової виставки існує інша, сучасніша форма реклами книги – буктрейлер, де йде подача у образній і інтригуючій формі. До уваги студійців були представлені буктрейлери: «Битіє» трилогія Люко Дашвара, «Щоденник Мавки» Дари Корній та «Дівчинка на кулі» Ольги Слоньовської.
До Всесвітнього дня книги працівники бібліотеки створили власний буктрейлер на повість у новелах «Книга амазонок» долинської письменниці Галини Максимів, переможниці конкурсу «Крилатий лев». Захоплюючі погляди і радість на обличчях присутніх свідчили про те, що задум удався, адже цю нову форму можна назвати однією із видів мистецтва.
І книжкова виставка, і буктрейлери спонукають до прочитання книг.
Студійці, задоволені побаченим, ділилися враженнями, розповідали про улюблені книги та виявили зацікавлення тими – з якими ознайомились вперше.
А ще привітали Аміну Бойко з перемогою у Всеукраїнському літературному конкурсі «Ми – діти твої, Україно!» імені Данила Кононенка за зайняте третє місце в номінації «Поезія».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)