Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Рекламуємо бібліотеку сучасними засобами
03.11.2016

Рекламуємо бібліотеку сучасними засобами

Діяльність бібліотек спрямована на задоволення різнобічних інформаційних потреб своїх користувачів. Оскільки постійно з’являються нові інформаційні продукти та послуги, бібліотека в сьогоднішніх умовах змушена змінювати власні соціальні функції. Якщо бібліотека хоче бути сучасною й орієнтованою на користувача, вона повинна звернути увагу на соціальні медіа та роботу в них. На сьогодні дуже важливу роль відіграють соціальні мережі, адже послугами Інтернету користується кожен третій українець. Інструменти соціальних мереж допомагають доносити інформацію до користувачів у дуже зручний спосіб, а також рекламувати діяльність бібліотеки.
У зв’язку з цим, темою одного із занять Школи удосконалення бібліотечної майстерності в рамках курсу «Комп’ютерні технології в бібліотеці» цьогоріч стала робота бібліотек у мережі Фейсбук. Під час заняття бібліотекарі навчилися створювати профілі та сторінки, ділитися інформацією, бути активними у соціальних мережах, засвоїли як зацікавити відвідувачів сторінки бібліотеки у соціальних мережах, щоб вони стали користувачами самої бібліотеки. На даний час власні сторінки мають: міські публічна та дитяча бібліотеки-філії, Яворівська сільська бібліотека-філія. Княжолуцька сільська бібліотека-філія, Старомізунська сільська бібліотека-філія та районна бібліотека для дітей і, звісно, на цьому ми зупинятися не збираємось. Сподіваємось, це стане добрим стартом для активної популяризації бібліотечної діяльності серед наших реальних та потенційних користувачів!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)