Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Новітні помічники бібліотекаря: комп’ютерні програми
19.11.2015

Новітні помічники бібліотекаря: комп’ютерні програми

Сьогодні бібліотеки, позиціонуючи себе як центри читання і формування інформаційної культури, своєю активністю не лише сприяють підтримці та розвитку читання. а й позитивно впливають на всебічний розвиток людини. Ефективне виконання функцій, які стоять перед бібліотеками, можливе лише за умови використання інформаційних технологій. Допомогти читачам у формуванні і розвитку їх інтересів сприятиме використання такого прийому як мультимедійна презентація – одного з методів високого емоційно-естетичного впливу на пробудження інтересу читача до того чи іншого твору, інформації.

З метою покращення своєї роботи та відповідності вимогам сучасності, бібліотекарі нашої ЦБС в рамках Школи удосконалення бібліотечної майстерності щорічно проходять й курс «Комп’ютерні технології в бібліотеці». Основною тематикою занять цього року було саме створення мультимедійних презентацій. Сьогодні бібліотекарі все частіше використовують презентації, адже поєднання динамічного зображення, звуку та дизайнерської графіки значно збільшує сприйняття інформації. Використання мультимедійних засобів в роботі дозволяє бібліотеці бути сучасною, цікавою, затребуваною, тому й заняття проходили активно та цікаво.

 

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)