Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Майстер реалістичної прози
18.08.2016

Майстер реалістичної прози

27 серпня виповняється 145 років від дня народження великого американського письменника та громадського діяча Теодора Генріха Альберта Драйзера. Життя цієї геніальної людини саме пропонувало сюжети для його творів, які стали невід’ємною частиною світового літературного мистецтва. З ранніх років він пізнав нужду і важку фізичну працю, і все, чого досяг у житті, було тільки його особистою заслугою. Ставши репортером і описуючи життя великих міст з їх показним блиском і жахливою бідністю, спілкуючись з політичними діячами, фінансовими ділками, а також з «покидьками суспільства», Драйзер відчував справжню потребу в літературній діяльності. Він прожив довге життя, майже цілком віддане літературній творчості. Його спадщина вражає своєю обширністю і різноманітністю, адже писав він не тільки романи, оповідання, повісті, а й вірші, п’єси, статті, нариси, есе, репортажі, рецензії та критичні замітки.
Поринути у світ літературних героїв Теодора Драйзера допоможе літературний глобус «Майстер реалістичної прози». Ця книжкова експозиція розташована в залі абонементу і всі бажаючі можуть ще раз переглянути чи перечитати улюблені твори автора, детальніше ознайомитися з життєвим і творчим шляхом письменника, а на згадку залишити собі буклет «Теодор Драйзер. Цікаве про нього та його життя».
Завдяки глибоким знанням про суспільство, Драйзер зробив свої твори справжніми соціальними бомбами, які працюють і досі, бо природа і сутність капіталістичного суспільства не має державних кордонів. Кожна людина здатна побачити в його романах себе і оточуючих, але найголовніше – його романи здатні багатьох уберегти від помилок і життєвих розчарувань. Саме тому Драйзера необхідно читати вже з підліткового віку.
Читайте і перечитуйте Драйзера, купуйте його книги своїм дітям, і ви зробите їх знавцями життя, тому що ці романи завжди залишаються актуальними і сучасними.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)