Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » «Література – справа шляхетна»
21.11.2016

«Література – справа шляхетна»

– такі слова свого часу сказав відомий американський письменник та літературний критик Едгар Алан По. Про літературу і не тільки мали змогу поспілкуватись усі бажаючі з гостем «Творчої світлиці» – літературним критиком, літературознавцем та есеїстом Євгеном Бараном. Євген Михайлович – людина багатогранна, займається активною громадською діяльністю, має чимало нагород, є головою обласної організації НСПУ, заслуженим працівником культури України та почесним краєзнавцем України… Сам Євген Баран називає себе «літературоцентричним» і, мабуть, недаремно, адже в його доробку 14 книг літературно-критичних текстів та есеїстки, близько 20 книг, де Євген Михайлович виступає упорядником та співупорядником, а ще понад 200 передмов до книг інших авторів.
Своєрідності зустрічі додавало спілкування Євгена Барана та Ярослава Ткачівського, головного редактора журналу «Перевал», адже вони давно знають один одного і є не тільки колегами, а й друзями.
Приємною несподіванкою для колективу бібліотеки стала грамота від обласної організації НСПУ та редакції часопису «Перевал» за високий професіоналізм, постійну популяризацію української книги та творчого доробку прикарпатських письменників, а також за систематичне розповсюдження журналу «Перевал».
Завдяки активності аудиторії, різноманітним запитанням, Євген Михайлович відкрився нам не тільки як професіонал, а й як людина і, завдяки цьому, на зустрічі панувала невимушена атмосфера.
У «Недописаній книзі» пана Євгена є такі слова: «Література не мовчить. «Мовчать» літературу. Не говорять про неї на телевізії, не запрошують на зустрічі письменників. Небайдужі не чекають запрошень, а самі йдуть до людей». Якщо у нас буде більше таких небайдужих, то, мабуть, і життя зміниться на краще – на такій ноті завершила зустріч модератор, провідний методист бібліотеки Надія Кушнірчук. А Ярослав Ткачівський замість слів прощання прочитав свій вірш, який присвятив усім присутнім жінкам.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)