Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Колиска її любові
21.05.2012

Колиска її любові

«Щоб увійти в безсмертя, людина мусить скласти два екзамени: один перед сучасниками, другий – перед історією» – писала Ірина Вільде (Полотнюк Дарія Дмитрівна) – видатна українська письменниця, якій 5 травня виповнилося 105 років від дня народження.
Про творчість Ірини Вільде сьогодні мовиться справді як про самобутнє явище української літератури. Саме літературний талант та життєва позиція письменниці дали підстави ЮНЕСКО причислити її до числа знаменитих людей 20-го століття.
Життя часто било, але не зламало письменницю: в найтяжчі роки беріївського правління вона сміливо захищала своїх репресованих товаришів, домагалася правдивого висвітлення української історії, а за це користувалася великою повагою людей. Довгий час вона очолювала Львівське відділення Спілки письменників.
Не можна не цікавитись і не читати твори Ірини Вільде. Саме тому у неділю, 20 травня, студійці провели мультимедійне дослідження на тему «Колиска її любові». Захоплені її життям і творчістю висловлювали власні думки, переглядаючи документальний фільм «Гра долі. Неприборкана (Ірина Вільде)».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)