Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » «Казав собі: ще встигну, днів багато…»
07.02.2017

«Казав собі: ще встигну, днів багато…»

Поети народжуються на небесах, а жити і творити доводиться на землі. Доводиться стільки, скільки суджено долею.

Дві долі нікому в житті не дано,
Життя промайне, а коли – не побачиш,
Як вислизне десь з-під ноги стремено
І кінь вороний вже без тебе поскаче.

Так писав у своїй першій поетичній збірці «Стремено» Василь Олійник. Відтоді аж до завершення свого земного шляху він залишався повноправним господарем власної долі, котра щедро обдарувала його високим умінням безкорисливо служити вічному і прекрасному, незважаючи на труднощі і випробування.
Василь Васильович Олійник – поет, журналіст, краєзнавець, громадський діяч, просвітянин, член Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України.
6 лютого, в літературно-мистецькому залі бібліотеки долиняни вшанували річницю смерті світлої пам’яті Василя Васильовича Олійника. На годину пам’яті: «Казав собі: ще встигну, днів багато…» зібралися учні та вчителі ЗОШ №7 І-ІІІ ст., друзі, колеги і просто знайомі Василя Олійника. Захід розпочався хвилиною мовчання.
Завідувачка сектору краєзнавства і національного відродження Ганна Юсип розповіла про талановитого майстра слова, добру і щиру людину, прочитала вірш долинської поетеси Марії Бойчук, присвячений пам’яті Василя Олійника.
Фрагменти із телепрограми ОТБ «Галичина» дали можливість присутнім почути живий голос поета і вірші у його власному виконанні. Доповненням до заходу послужили книжкова виставка за однойменною назвою заходу та презентація «Ці спогади сповиті у любов…».
Ведуча запросила присутніх в залі друзів та колег Василя Олійника поділитися спогадами про нього.
Михайло Борис – журналіст і краєзнавець – відзначив людяність і доброту свого кращого друга, згадував як разом працювали в редакції.
Ярослав Савчин – журналіст, поет – розповів про нього як чуйну, щиру, добру, привітну, коректну, завжди усміхнену людину.
Звучали вірші з останньої книги Василя Олійника «Йордань-вода», яка вийшла друком минулого року і, на жаль, стала його останньою прижиттєвою поетичною збіркою.
Все, що Василь Олійник встиг написати, дає нам ключ до сприйняття автора як працелюбної, обдарованої, творчої особистості, котра вміла поєднати у слові земне і небесне.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)