Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Хай їжа буде вашими ліками
20.05.2019

Хай їжа буде вашими ліками

Найдорожче, що є в людини – це здоров’я. Теперішній стиль життя змушує нас шукати способи збереження і покращення здоров’я. І в таких випадках нам допоможуть години корисних порад «Хай їжа буде вашими ліками» від лікаря-ендокринолога, учасниці клубу «Золота осінь», Нінель Павлівни Улич, проведення яких вже стало щорічною доброю традицією в клубі. Саме про те, як, коли, скільки і що потрібно їсти для нормального функціонування організму і розповідала лікар.
А ще Нінель Павлівна більш детально зупинилася на продуктах, які мають найбільшу користь для нашого організму. Мова йшла про сало, мед, часник і їх потрібно вживати щоденно.
Особливу увагу Нінель Павлівна звернула на печінку – надважливий орган, який виконує понад 500 функцій. Більш детально зупинилася на обмінній, кровотворній, захисній і травній функціях печінки. Дійсно, печінка – це фабрика всередині нашого тіла, яка трудиться 24 години на добу. Без неї організм припинив би працювати. Присутні дізналися про те, як правильно піклуватися про печінку та про способи її очищення.
Не менш важлива роль води в організмі людини. Про воду – одну з найдивніших унікальних і загадкових речовин на Землі, дорогоцінний дар природи, теж йшла мова на зустрічі. Вода є найважливішою складовою усіх клітин людського організму. За її участю в тілі людини протікають усі хімічні реакції.
Завдяки цій зустрічі присутні усвідомили основне: їсти часто, але невеликими порціями, їсти слід із задоволенням, намагаючись не відволікатися, і не забувати пити якомога більше води.
Захід доповнювала книжкова виставка « Що варто знати про їжу».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)