Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » День хрещення Київської Русі – України
23.07.2018

День хрещення Київської Русі – України

День хрещення Київської Русі – України відзначають
28 липня, як день пам’яті Святого рівноапостольного великого князя Володимира, який згідно з «Повістю минулих літ», в 6496 році від сотворіння світу, тобто в 988 році, увів у своїй землі християнську віру. Уведення християнства на Русі дало можливість українському народові реалізувати свій творчий потенціал. Наша земля обдарована величезною кількістю святинь — приголомшливої краси храми, церкви та монастирі з чудотворними іконами, які були і є осередком духовної культури, народної моралі, Божого Слова.
З нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі – України в бібліотеці оформлено книжкову виставку-мандрівку “Національні святині України”, яка знайомить з унікальними книжками серії “Національні святині України”. Ці книжки розповідають про релігійну, культурно-історичну та мистецьку спадщину, зосереджену у найвизначніших храмових та монастирських ансамблях України. Архітектура кожного українського храму і церкви унікальна та неповторна. До того ж вона неабияк різниться, залежно від місця та території розташування. Козацькі церкви Лівобережжя, храми Поділля, сакральні споруди Закарпаття та Прикарпаття – не мають аналогів у світі.
Напевно, у кожного народу є своя культова споруда, що зберігає в собі духовний зв’язок поколінь. Для українців – це Софія Київська, осередок духовного життя, справжня культурна скарбниця: тут і архітектура, і скульптура, і малярство, і ювелірне мистецтво зібрані в один потужний акорд…
Наша батьківщина дуже багата на святі місця. Життя не вистачить, аби оглянути бодай половину цих дивовижних храмів. Але дізнатися про них можна, і в цьому допоможе книжкова виставка «Національні святині України», яка розміщена в читальному залі.
Свято Хрещення давньої України нагадує нам про одвічні християнські цінності – правду, добро, милосердя, любов до ближнього. То ж пам’ятаймо про це!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)