Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Час відвертої розмови
20.05.2012

Час відвертої розмови

Бібліотекарі району щомісяця збираються в центральній районній бібліотеці, щоб обговорити найважливіші питання своєї діяльності, поділитись професійними радощами і болями, перемогами та негараздами. 18 травня головним питанням дня завідуючих бібліотек було: «Якої бібліотеки потребує громада?» Обговорили працівники ЦБС і методи та форми роботи книгозбірень з молоддю, проведення соціологічного дослідження «Патріотизм у розумінні сучасної молоді».
З новими надходженнями до бібліотечних фондів ознайомила присутніх зав. відділу комплектування і обробки літератури ЦБ Оксана Головчин.
Також працівники бібліотек познайомились з письменниками Петром Скунцем та Іваном Чендеєм завдяки інформаційному досьє «Шевченківські лауреати Закарпатського краю», яке провела Валентина Любенко, головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів ЦБ.
Начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Гібчинський привітав колектив ЦБС зі Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначається щорічно у третю неділю травня.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)