Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Благодійний фонд «Бiбліотечна країна»
12.01.2016

Благодійний фонд «Бiбліотечна країна»

У 2015 році в Україні розпочав діяльність Благодійний фонд «Бiбліотечна країна».
Головним завданням Фонду є створення мобільної системи поповнення публічних і шкільних бібліотек, яка в умовах відсутності державного фінансування зможе на кошти вітчизняних спонсорів, місцевих громад, зарубіжних благодійних організацій забезпечити нормальне постачання нових книг.
Засновниками фонду є Олександр Красовицький та Ірина Алексеєва (Видавництво «Фоліо»), тому спочатку бібліотеки будуть отримувати книги за рахунок видавництва. Згодом передбачається поставка широкого асортименту книг українських видавництв.
До Наглядової Ради Фонду вже увійшли Сергій Квіт, Олег Наливайко, Кшиштоф Зануссі та ін.
Фонд базується у Львові, першим проектом фонду стало постачання 50 найменувань книг у бібліотеки Львівської області (21), Івано-Франківської області (19) та міста Львова (10). До першого проекту фонду також залучилося видавництво «Урбіно».
Адреса фонду: Благодійний фонд «Бібліотечна країна», місто Львів, вул. Стрийська, 79, ЄДРПОУ 39821475, biblio@folio.com.ua
На жаль, Фонд на сьогодні не має відповідної суми коштів для забезпечення необхідними та важливими виданнями бібліотек всієї України. Але готовий надати таку допомогу у вигляді закупівлі книг по не корумпованим, низьким цінам, за рахунок коштів благодійників (фізичних та/або юридичних осіб) для подальшої передачі їх бібліотекам.
Звертаємося до всіх небайдужих, шанувальників книги, спонсорів та меценатів, підприємців з проханням допомогти коштами бібліотекам для придбання нової літератури. Сподіваємось на вашу підтримку!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)