Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » 22-ий Всеукраїнський день бібліотек
30.09.2020

22-ий Всеукраїнський день бібліотек

Осіннє листя падає поволі
І покриває землю шаром золотим,
вже вересень поволі відступає.
Бібліотечне свято несучи…..

29 вересня у Долинській центральній районній бібліотеці відбулась урочиста нарада з нагоди 22-ої річниці Всеукраїнського дня бібліотек! Розпочалось святкування із теплих слів вітання та нагородження грамотами бібліотечних працівників від заступника голови районної ради Михайла Лавріва, керуючого справами Долинської районної ради Зеновія Мандрика та виконуючої обов’язки начальника відділу культури, молоді і спорту та взаємодії з громадськістю Лариси Шевчук.
Традиційно, у день бібліотек відбувається посвята у бібліотекарі молодих, креативних людей, які тільки поповнили бібліотечну родину. Цьогоріч їх було троє: завідувачка бібліотеки-філії села Яворів Ірина Кузьміна, бібліотекарка бібліотеки-філії села Максимівка Оксана Яциняк та бібліотекарка Долинської міської публічної бібліотеки-філії Мар’яна Феношин.

Впродовж року відбувались різноманітні конкурси, у яких бібліотечні спеціалісти показали себе на високому рівні, за що і були нагородженні дипломами, грамотами та цінними подарунками.

Не залишили нікого байдужими музині вітання від гурту «Форте» викладачів Долинської дитячої школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича Віктора Холозінського і Василя Панаса та художнього керівника будинку культури с.Рахиня Мар’яни Дмитрів.

На завершення заходу зі словами вітань до колег звернулися директор бібліотеки Людмила Фреїв, провідний методист ЦРБ Надія Кушнірчук та голова профспілкового комітету Ірина Холозінська.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)