Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » «…І перед нею помолюся, мов перед образом святим…»
08.05.2019

«…І перед нею помолюся, мов перед образом святим…»

Вже понад сто років День Матері є приємним приводом для того, щоб зайвий раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму.
Безумовно, День Матері, який відзначається в другу неділю травня – це одне з найзворушливіших свят, адже у кожного є або була найближча і найдорожча людина – Мати. Бо на денці нашої душі лежить, як найкоштовніший скарб, спогад про материнську ласку і доброту; в пам’яті жевріє материнський поріг, материнські руки, материнська душа, яка завжди, як ніхто, зрозуміє, допоможе та втішить…
В історії нашого народу мати завжди була і залишається берегинею народних звичаїв, традицій, духовності. А краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками, письменниками і поетами. Саме ці твори можна знайти на книжковій виставці «…І перед нею помолюся, мов перед образом святим…», що експонується в залі абонементу. Вони зігріють душу кожного, хто їх читатиме, світлими спогадами і високими почуттями.
У цей день від усієї душі вітають дорогих мам з їх святом! Зверніться до бібліотеки та доберіть для привітання чудову поезію, запропоновану книжковою виставкою.
Про історію та традиції святкування Дня Матері в Україні та європейських країнах, про відтворення образу матері в живописі можна дізнатися з інформаційно-бібліографічного списку «Благословенне слово «Мати», підготованого головним бібліографом Любов’ю Бобешко.

Хай святиться у наших серцях, помислах і діях священне слово Мама!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)