Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2018 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Нові краєзнавчі видання » Пісенний акорд Юрія Соловія
08.12.2017

Пісенний акорд Юрія Соловія

Олійник В. Пісенний акорд Юрія Соловія [Текст] : художньо-документальний нарис / Василь Олійник ; [ред. Я. Савчин ; комп. верстка Ю. Фреїв]. – Долина ; Брошнів : Таля, 2017. – 98 с. : іл. ; фото.
Книга про талановитого диригента, організатора хорових колективів на Прикарпатті, Заслуженого працівника культури України, який жив і працював у місті Долині. З іменем Ю. Б. Соловія (1932-1982) автор пов’язує імена й інших діячів української культури, що своєю творчою працею збагатили її глибокий і повноцінний зміст. Юрій Соловій був людиною незвичайною, а його любов до пісні – безмежною. Та не тільки його: дружина, діти, онуки також присвятили своє життя мистецтву. Про пісенний рід Соловіїв добре відомо в Україні. Розповідаючи про нього, автор торкається глибинних джерел історії цього явища.
Чверть століття Василь Олійник збирав біографічні матеріали, факти, спогади, розповіді до написання розділів книги пам’яті про знаного долинського маестро… Та, на жаль, потримати в руках це видання йому не судилося.
Довелось впорядковувати і готувати до друку його «Пісенний акорд…» вже без нього – як шану світлій пам’яті героя нарису і автора.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)