Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Якубів

Бібліотека-філія с. Якубів знаходиться в центрі села. Будинок, на другому поверсі якого міститься бібліотека, збудований у 1985 році. В цьому ж приміщенні знаходяться клуб та ФАП, з якими книгозбірня налагодила тісну співпрацю.
Бібліотека розмістилася у двох кімнатах. Тут створено краєзнавчий куток, де можна побачити і вишивку, і старовинний посуд, і навіть скрипку, створену колись відомим у селі майстром.
У дитячій кімнаті оформлено куточок із саморобками, малюнками та іграшками, які завжди приваблюють маленьких користувачів.
Також увагу привертають бібліотечні виставки та викладки літератури: «Подружіться з книгою, малята», «Рідне моє Прикарпаття», «Не вмре поезія, не згине творчість» та ін.
У 2015 році завдяки меценатам бібліотека отримала комп’ютер. Цього ж року її підключено до Інтернету.
У 2017 році за підсумками районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки» друге місце отримала виставка-реквієм «Стоїть в скорботі мати-Україна, біля могил дітей своїх стоїть».
Щороку до бібліотеки звертаються понад 500 користувачів, до послуг яких більше 10 тис. примірників документів: книг, періодичних видань, аудіовізуальних матеріалів. Щорічна кількість відвідувань – понад 4 тис. Завідувачка бібліотеки – Перекіцей Світлана Іванівна.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)