Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Вишків

Вишків – невеличке село в гірській місцевості. Незважаючи на віддаленість від районного центру – 45 км, має розвинуту інфраструктуру. Завдяки своєму розташуванню (на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей), чистому повітрю, красі навколишньої природи, Вишків вабить до себе туристів. На території села діють відпочинкові комплекси, популярним тут є і сільський зелений туризм.
Вишківська сільська бібліотека-філія приділяє увагу роботі як з місцевими жителями, так і з приїжджими туристами. Саме у бібліотеці можна отримати необхідну інформацію (перевірену та достовірну), поспілкуватись та просто провести вільний час цікаво і з користю.
Щороку книгозбірня обслуговує близько 500 користувачів, надаючи їм доступ до майже 6 тис. примірників документного фонду. Звісно, бібліотека отримує не так багато нових книг, як би хотілося, та значною допомогою в цьому плані є періодичні видання й сформовані бібліотекарем тематичні теки: «З бабусиної скрині», «Наш край – історії скарбниця», «Рідна мова, рідне слово», «Відпочивайте у нас», «Природні багатства краю» та ін.
Бібліотекар Болехан Любов Іванівна намагається побудувати роботу бібліотеки так, щоб зацікавити та привабити якнайбільшу кількість користувачів.
У 2019 році бібліотека увійшла до складу Вигодської ОТГ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)