Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Церківна

Село Церківна здавна славилось своїм патріотизмом та волелюбством. Давньою є і історія сільської книгозбірні. Відомо, що під час польської окупації бібліотека була у приміщенні тогочасної школи. З побудовою приміщення для «Просвіти», сюди переносять і хату-читальню.
У 1951 році бібліотека переходить у колишній будинок лісничого – поляка, що в 1942 році втік до Польщі. Тут же знаходиться і сільська рада.
З 1996 року книгозбірня знаходиться у новозбудованому приміщенні. Завідує бібліотекою з 2006 року Макара Галина Миколаївна.
На сьогоднішній день послугами філії користуються 525 користувачів, яким щороку видається понад 10 тис. примірників літератури. Бібліотечний фонд становить близько 5 тис. примірників документів. Книгозбірня співпрацює з сільською радою, клубом та школою, бере активну участь у районних оглядах-конкурсах. У 2010 році за підсумками літературної експедиції «Веселимось, читаємо, літечко вітаємо», бібліотека посіла почесне 3 місце серед сільських бібліотек-філій. Цього ж року, за рішенням журі районного огляду-конкурсу «Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня», книгозбірня названа серед бібліотек, які найповніше записали стародавні обряди, звичаї та традиції.
У 2013 році бібліотека отримала перемогу в районному етапі обласного конкурсу авторських проектів «Бібліотечна Шевченкіана» у номінації «Творча робота бібліотекаря».
У 2017 році бібліотека увійшла до складу Витвицької ОТГ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)