Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Станківці

Станківці – невеличке гірське село з цікавою історією та патріотичним населенням. Діяльність просвітницьких організацій завжди була тут затребуваною. Село довго планувало спорудження будинку для «Просвіти», а тим часом активні жителі збиралися в сільських хатах. Та в 1938 році мрії сільської громади здійснилися – у Станківцях добудували будинок «Просвіти». Сюди перенесли олійню, магазин (чи, як тоді казали, «склеп»), виділили кімнату для уряду. Також у цьому приміщенні знаходилась простора читальня, в якій зробили сцену з кулісами для постановки п’єс.
Цей будинок не просто зберігся, саме в ньому сьогодні знаходиться сільська бібліотека, яка продовжила роботу читальні. Книгозбірня обслуговує 400 користувачів, до послуг яких близько 3 тис. примірників бібліотечного фонду. Щороку користувачам видається 5 тис. документів. Хоча приміщення бібліотеки невеличке, бібліотекар Курило Уляна Анатоліївна зуміла організувати цей простір відповідно до потреб відвідувачів: тут і викладки літератури з актуальних питань, і дитячий куточок, і можливість вибрати цікаву книгу самостійно.
У 2017 році бібліотека увійшла до складу Витвицької ОТГ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)