Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Підліски

Історія бібліотеки с. Підліски розпочинається з історії хати-читальні «Просвіти». Саме тут збиралася сільська молодь, діяв театральний гурток, який ставив п’єси класиків української літератури: Тараса Шевченка, Марка Кропивницького, Григорія Квітки-Основ’яненка та ін. Фонд читальні був невеличким, книги доповнювались часописами.
З 1950 року в селі розпочала роботу бібліотека. Вона належала до Вигодського відділу культури. У 1995 році бібліотеку перенесено у нове приміщення, де також знаходяться клуб, сільська рада, поштове відділення.
Зав. бібліотеки-філії Менделяк Олександра Василівна будує діяльність книгозбірні за принципом: «Індивідуальний підхід до кожного користувача». Саме на це спрямовуються всі бібліотечні заходи: свята, години духовності, екології, турніри ерудитів, правознавчі вікторини, поетичні струмочки, літературно-музичні композиції та багато ін. Увагу користувачів привертають бібліотечні виставки: виставка-календар «За листком календаря», виставка-подорож «Моя вишнева Україна», виставка-калейдоскоп «У світі казки чарівної».
Кожна людина має бути обізнана з історією свого народу. Для українців, які століттями перебували під владою чужинців, це питання стоїть особливо гостро. Для популяризації краєзнавчих знань, зацікавлення молоді історією предків, у бібліотеці створено народознавчий куточок, сформовано інформаційні теки «Історія села», «Народні звичаї, традиції та обряди» тощо.
Бібліотека постійно бере участь у районних конкурсах та акціях. За підсумками районного огляду-конкурсу «Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня» у 2010 році книгозбірню назвали серед бібліотек, які зібрали найбільше старовинних пісень.
У 2017 році бібліотечна виставка-огляд «Українська хата традиціями багата» отримала третє місце районного конкурсу на кращу бібліотечну виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки».
На сьогоднішній день книгозбірня обслуговує 510 користувачів, до послуг яких 7,5 тис. документів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)