Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Благодійний фонд громади м. Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

    
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2019 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Новий Мізунь

Бібліотеку в селі Новий Мізунь було відкрито в 1962 році. Частину книжкового фонду книгозбірня отримала з розформованої бібліотеки села Пациків. На той час бібліотека розміщувалась в житловому будинку, адже спеціального приміщення не було: в двох кімнатах стояли стелажі з книгами, а у вхідному коридорі – стіл з дитячою літературою. Тут книгозбірня знаходилась 7 років. Проте, незважаючи на ці негаразди, до бібліотеки приходили жителі села почитати книги та періодичні видання чи просто поспілкуватись з бібліотекарем. У 1965 році було розпочато будівництво нового приміщення для клубу та бібліотеки. Зводили його всією громадою села. У 1969 році будівлю було здано в експлуатацію. Одну кімнату виділили для книгозбірні, яка знаходиться тут і сьогодні.
У бібліотеці оформлені цікаві виставки, в дитячому куточку можна взяти не тільки книги чи журнали, а й погратися іграшками чи виготовити власними руками різноманітні поробки.
Провідний бібліотекар Гладич Галина Михайлівна працює на 0,5 ставки, адже населення села складає близько 350 осіб. З них 240 – користуються послугами бібліотеки. Але Галина Михайлівна докладає багато зусиль для задоволення інформаційних та соціокультурних потреб жителів громади, співпрацюючи з місцевим клубом, а після відкриття в селі початкової школи (1990 р.) – і з вчителями. Документний фонд бібліотеки – близько 5 тис. примірників і кожна книга, газета та журнал – завжди до послуг користувачів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)