Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Новоселиця

Бібліотека з 1959 року знаходиться в приміщенні сільського клубу. Оскільки площа бібліотеки невелика, читальний зал відсутній. Бібліотекарі, які працювали тут в різні роки показали себе творчими людьми та хорошими спеціалістами. Якимів Наталія Іванівна, яка завідує бібліотекою з 2001 року, стала засновником літературного гуртка «Перші спроби золотого пера». З часом цей гурток трансформувався у дитячо-юнацький гурток «Лелечата». Юні читачі складають вірші, малюють, ліплять, в’яжуть вузли макраме, вишивають, роблять вироби з паперу. А ще ремонтують дитячі книжки, яких так бракує для читання в бібліотеці. Завдяки їх роботі бібліотека має «своє обличчя», цікаве і неповторне. Тому в 2016 році бібліотеку було обрано базою для навчання в рамках Школи удосконалення бібліотечної майстерності за темою «Бібліотека – територія спілкування».
Бібліотека творчо співпрацює з клубом, школою, сільською радою та громадськими організаціями, веде пошукову роботу. Це відзначило журі районного огляду-конкурсу «Мудрості та долі берегиня – бабусина скриня» (2010 р.), назвавши бібліотеку серед книгозбірень, що зібрали найбільше старовинних пісень. Успішною була і участь філії у літературній експедиції «Веселимось, читаємо, літечко вітаємо!» (2010 р.), у якій бібліотека зайняла 3 місце. А у 2013 році бібліотека увійшла до числа переможців районного огляду-конкурсу «Бібліотека очима дітей» у номінації «Кольоровий світ дитячого малюнка».
2016 рік також приніс бібліотеці хороші плоди – бібліотека отримала перемогу у номінації «Бібліотека – територія творчості» районного етапу обласного конкурсу «Краща бібліотека року».
Фонд бібліотеки-філії становить близько 7 тис. документів. Обслуговує бібліотека 225 користувачів, до послуг яких видається понад 11 тис. примірників літератури.
У 2019 році бібліотека увійшла до складу Вигодської ОТГ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)